بهترین زمان استفاده از بی بی چک را بدانید

بهترین زمان استفاده از بی بی چک را بدانید

بیبی چک چند روز بعد، بی بی چک منفی و بارداری، زمان استفاده از بیبی چک صبح یا شب، عکس بیبی چک مثبت، زمان آزمایش خون بارداری، سریعترین زمان پاسخ بیبی تست، انواع بی بی چک – تست بارداری

بهترین زمان استفاده از بی بی چک را بدانید

اگر شما به عنوان یک خانم جوان در حال برنامه ریزی برای باردار شدن هستید
و یا اگر به تازگی رابطه جنسی محافظت نشده ای با همسر خود داشته اید، احتمالا این سوال در ذهن شما به وجود خواهد آمد که :
آیا من باردار هستم و یا نه؟
در ابتدا، لازم است بدانید که سریع ترین راه برای گرفتن پاسخ مطمئن در مورد این سوال، استفاده از بی بی چک است.
اما چگونه باید بدانید که بهترین زمان استفاده از بی بی چک به منظور تشخیص بارداری خود انتخاب کرده اید؟
اگر شما هم مانند بسیاری از زنان دیگر خیلی سردرگم هستید و در مورد انتخاب بهترین زمان استفاده از بی بی چک در خانه اطلاعات کافی ندارید،
به شما توصیه می شود تا مقاله زیر را بخوانید.
در ادامه این مقاله، به طور مفصل در مورد بهترین زمان استفاده از بی بی چک و اطلاعات مرتبط با آن صحبت شده است.

بهترین زمان استفاده از بی بی چک

اولین باری که یک زن می تواند از بی بی چک استفاده کند
زمانی است که او دوره ماهانه خود را از دست داده و یا در انجام مقاربت جنسی با همسر خود افراط نموده باشد.
اگر شما هم مانند بسیاری از خانم های جوان در حال تلاش برای داشتن یک نوزاد هستید و دوره ماهانه خود را از دست داده اید، ممکن است نخواهید که برای به دست آوردن جواب قطعی وضعیت بارداری خود، به اندازه کافی صبر کنید.
در چنین شرایطی، می توانید با انجام تست بی بی چک، در کمترین زمان ممکن از وضعیت بارداری خود آگاه شوید.
اما اگر شما هم جزء خانم هایی هستید که در حال برنامه ریزی برای داشتن یک نوزاد جدید بوده و رابطه جنسی فعالی را هم پشت سر گذاشته اید، از طرفی هم اگر در چنین شرایطی در مورد وضعیت بارداری خود نگران هستید و دلتان می خواهد تا جواب دقیق تری به دست آورید، انجام آزمایش خون و ادرار به شما توصیه می شود.
هر چند که بهترین زمان استفاده از بی بی چک بسیار مهم است
اما داشتن اطلاعات کافی در مورد چگونگی به کار بردن این بی بی چک ها نیز به همان قدر حائز اهمیت می باشد.

آشنایی با انواع بی بی چک

زمانی که شما به عنوان یک زن جوان در حال تلاش برای باردار شدن هستید و قصد دارید که برای تعیین وضعیت بارداری خود از بی بی چک استفاده نمایید، باید با چگونگی عملکرد کیت و نوع آن آشنا شوید.
در ابتدا، لازم است به عنوان یک خانم بدانید که تمام بی بی چک ها با شناسایی میزان هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی (و یا هورمون بارداری) در نمونه ادرار، وضعیت بارداری شخص استفاده کننده را مشخص می کنند.
معمولا، اکثر بی بی چک ها، بدون اشتباه حامله بودن و یا نبودن فرد استفاده کننده را به او نشان می دهند.
علاوه بر این موارد، لازم است به عنوان یک خانم جوان یادتان باشد که برخی از بی بی چک ها در مقایسه با بقیه کیت ها حساس بوده و قادر هستند که هر چه سریع تر، میزان هورمون بارداری را در ادرار فرد مورد نظر تشخیص دهند.

بهترین زمان استفاده از بی بی چک را بدانید

بهترین زمان استفاده از بی بی چک را بدانید
بهترین زمان استفاده از بی بی چک را بدانید

همچنین، بعضی دیگر از کیت های بی بی چک که حساس تر هستند، قادر به تشخیص وجود میزان پایین تری از هورمون بارداری، حتی چهار روز قبل از زمان از دست دادن دوره ماهانه و یا هفت روز بعد از حذف آن در بدن زنان هم می باشند.
شما به عنوان یک فرد استفاده کننده از بی بی چک می توانید در مواقع استفاده از نمونه های حساس این کیت ها، تنها برچسب روی آن را خوانده و در مورد وضعیت بارداری خود، اطلاعات لازم را به دست آورید.
اما اگر شما هم مانند بسیاری از خانم های دیگر می خواهید که طیف وسیعی از ادرار خود را اندازه گیری کنید، بی بی چک مخصوصی در دسترس شما قرار دارند که نتیجه درست را در کمترین زمان ممکن مشخص می کنند.
گاهی اوقات خط کم رنگی در بی بی چک دیده میشود ، اینکه این خط چه مفهومی دارد ، در خط کم رنگ در بی بی چک،جواب مثبت یا منفی؟ بخوانید.

زمات دقیق استفاده از بی بی چک

این نکته بسیار مهم است که فرد استفاده کننده از بی بی چک، زمان دقیق و مناسب به کار بردن این کیت ها را بداند
چون اگر زنی خیلی زودتر از موعد مقرری که بر روی برچسب بی بی چک عنوان شده است، اقدام به دیدن وضعیت بارداری خود کند، نتیجه مثبتی را دریافت نخواهد کرد، حتی اگر باردار باشد.
پس، به خاطر بسپارید که دانستن بهترین زمان استفاده از بی بی چک از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که نتیجه به دست آمده بستگی شدیدی به زمان درست استفاده از آن دارد.
پس، اگر خانمی زودتر و یا دیرتر از موعد مقرر، بهترین زمان استفاده از بی بی چک را مورد استفاده قرار دهد، ممکن است نتایج تست حاملگی او دقیق نباشد.
زنانی که در حال تلاش برای باردار شدن هستند، باید این نکته مهم را به یاد داشته باشند که اگر بهترین زمان استفاده از بی بی چک را ندانند، جواب آزمایش آن ها منفی و کاذب خواهد بود، حتی اگر او باردار باشد.
در چنین شرایطی، نتیجه منفی به دست آمده از بی بی چک می تواند وضعیت روحی و روانی خانم را تحت تاثیر قرار دهد.

چرا جواب بی بی چک مثبت است اما علائم بارداری ندارم؟

و این موضوع بسیار استرس زا خواهد بود.
در این حالت، مشکل اساسی این خواهد بود که وجود استرس، بیشتر از قبل سبب به تاخیر افتادن دوره ماهانه فرد شده و او را سردرگم و گیج خواهد کرد.
اگر شما به عنوان یک خانم در حال برنامه ریزی برای داشتن یک نوزاد هستید و از بی بی چک در زمانی زودتر از موعد درج شده بر روی آن استفاده کنید، حتی اگر کیت تست بارداری بسیار هم حساس باشد، ممکن است نتیجه اشتباهی به شما بدهد،
چون در روزهای آغازین دوران بارداری، میزان هورمون HCG در ادرار فرد بسیار کم بوده و حتی بی بی چک های حساس هم قادر به تشخیص آن نخواهند بود.
مسلم است که در چنین شرایطی، نتیجه منفی به دست خواهد آمد، حتی اگر شما حامله باشید.
پس، هنگامی که فردی دوره ماهانه خود را از دست می دهد، باید به مدت یک تا دو هفته بعد از آن صبر کند، تا شانس بیشتری برای به دست آوردن جواب دقیق تر و نزدیک به واقعیت داشته باشد،
حتی اگر فرد بتواند حدود دو هفته بعد از تخمک گذاری در بدن خود صبر کرده و سپس از بی بی چک استفاده کند، شانس او در به دست آوردن نتیجه درست بسیار بالاتر خواهد بود.
منبع : mamanam.com
: نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *