جریان تجاوز و قتل پسر ۱۱ ساله

جریان تجاوز و قتل پسر ۱۱ ساله

جریان تجاوز و قتل پسر ۱۱ ساله

۲۲ شهریور ۹۶
نوجوان ۱۱ ساله به قتل رسیده است
از پنج روز پیش خبر مفقود شدن پسر ۱۱ ساله‌ ای به پلیس آگاهی فاتب اعلام شد
که با تحقیقات میدانی و پایش‌ های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی راز این معما کشف و مشخص شد که این نوجوان ۱۱ ساله توسط فردی حدودا ۲۲ ساله با هویت معلوم به قتل رسیده است.
قاتل که به ظاهر از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل می‌باشد در بازجویی ها‌ی صورت گرفته ضمن اعتراف صریح به قتل این نوجوان، بیان داشته که پس از کشاندن مقتول به خانه او را به قتل رسانده و سپس با کمک برادرش به وسیله خودرو جسد مقتول را به بیرون شهر منتقل کرده است.
قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت :
تیم‌ های تخصصی دادسرای امور جنایی تهران کار خود را شروع کردند
و در همان ساعات اولیه به جوانی بیست‌و سه ساله که در رو به روی پارکی که پسر یازده ساله مفقود شده بود مظنون شده و وی را بازداشت کردند.
دست این فرد در هنگام بازداشت باندپیچی شده بود و وی علت زخمی شدن دستش را خورد کزدن گوشت و مرغ اعلام کرد

جریان تجاوز و قتل پسر ۱۱ ساله

قتل در خیابان شیخ بهایی تهران
قتل در خیابان شیخ بهایی تهران

قاضی شهریاری با بیان اینکه این فرد را در بازداشت نگه داشتیم و از او تحقیقات را به عمل آوردیم تا اینکه امروز متهم به قتل پسر ۱۱ ساله اعتراف کرد.
متهم بیست و سه ساله در بیان محل اختفای جسد طفره میرفت و هربار یک آدرس را اعلام می‌کرد تا اینکه امروز اعتراف کرد جسد را به جاده قم منتقل کرده است.
در اعزام تیم‌ های تجسس به محل اعلام شده از سوی متهم سرانجام تیم تجسس جسد پسر یازده ساله را در حالی که پتو پیچ شده بود در ۵۵ کیلومتری جاده قم به تهران پیدا کرد.
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در ادامه افزود در همین رابطه یکی از فامیل‌ های متهم که در انتقال جسد به جاده قم به وی کمک کرده بود دستگیر و بازداشت شد.
منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *