روز جهانی هنرمند چه روزی است ؟

روز جهانی هنرمند چه روزی است ؟ – تاریخچه نامگذاری روز جهانی هنرمند – تبریک روز جهانی هنرمند

روز جهانی هنرمند چه روزی است ؟

در تقویم جهانی ۲۵ اکتبر یا سوم آبان را روز هنرمند یا هنر نامیده اند که در ایران مصادف است با سوم آبان ماه یا همین حدود ها. هر چند آنطور که مشخص است این روز بیشتر با بزرگداشت نقاش ها آمیخته است تا تمامی هنر ها.
روز هنرمند بر تمامی هنرمند ها ایران و جهان مبارک باشد
هنر بخش مهمی از تجربه انسانی برای زمان خارج از ذهن بوده است،
اولین رکوردهای جهان در کتاب ها نوشته نشده است، اما در نقاشی، مجسمه ها و موسیقی که به تصویر کشیدن یک تصویر از جهان از بین رفته به گذشته کمک می کند .
این که آشکار کردن یک سبک لباس پوشیدن در یک دوره توسط لباس پوشیدنی در نقاشی، یا یک خدای هنری در برخی از جهان بیشترین کارهای مذهبی را پنهان می کند

روز جهانی هنرمند چه روزی است ؟

روز جهانی هنرمند چه روزی است ؟
روز جهانی هنرمند چه روزی است ؟

هنر می تواند یک پنهان یا گمشده از ما را به حال حاضر نشان دهد.
روز جهانی هنرمند این روحیه های خلاقانه را به نمایش می گذارد که امروزه برای آینده به ثبت می رسد و نمی توان در کتاب های تاریخی دستگیر شد.

تنبلی و لذت روح انسان به واسطه صدای غم انگیز یک ملودی، خشونت و خشمگین شدن در یک عکس یا نگاه بی سر و صدا از مجسمه ای که به ابد خیره می شود، به تصویر کشیده می شود.

تاریخ روز بین المللی هنرمندان

روز جهانی هنرمند توسط کریس مک کلور، هنرمند کانادایی که متخصص در سبک شناخته شده به عنوان “رئالیسم عاشقانه” است، تاسیس شد.
نقاشی های او راهی برای به دست آوردن دیدگاه های “واقعیت عاشقانه” خود در مورد زندگی بود و می توان او را یکی از مهم ترین هنرمندان کانادا دانست.
او این روز را برای به رسمیت شناختن جهان هنر، و ارج دادن تمام راه هایی که هنرمندان دیدگاه خاص خود را به زندگی می دهند، ایجاد کرد.
سایت روز جهانی هنرمند وجود دارد :
www.internationalartistday.com
تهیه : نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *