ساعت بازی دربی ۹۶ استقلال و پرسپولیس در آزادی

ساعت بازی دربی ۹۶ استقلال و پرسپولیس در آزادی – دربی فردا چه ساعتی – زمان بازی دربی فردا – ساعت پخش دربی

ساعت بازی دربی ۹۶ استقلال و پرسپولیس در آزادی

یکی از مهیج ترین قسمت های ورزش ایران از ۵۰ سال قبل تا کنون تقابل دو تیم پرسپولیس و استقلال می باشد که اکنون با عنوان بازی دربی شناخته می شود.
و هر ساله جوانان و مردم بسیاری منتظر ساعت بازی دربی این جنگ ورزشی هستند
شهرآورد ( بازی دربی ) تهران یا شهرآورد سرخابی نامِ داده شده به شهرآورد فوتبال بین دو باشگاه تهرانی پرسپولیس و استقلال (تاج سابق) است.
این بازی دربی در تیر ۱۳۸۷ توسط مجله وردساکر به عنوان مهمترین شهرآورد در آسیا و بیست و دومین شهرآورد بزرگ در جهان اعلام شد.
با توجه به صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ ‏قهرمانان آسیا و همانطوری که در روز قرعه کشی لیگ اعلام شد ‏در صورت صعود ساعت بازی دربی ۹۶ پایتخت تغییر می کند

ساعت بازی دربی ۹۶ استقلال و پرسپولیس در آزادی

ساعت بازی دربی 96 استقلال و پرسپولیس در آزادی
ساعت بازی دربی ۹۶ استقلال و پرسپولیس در آزادی

به نقل از سایت سازمان لیگ در مورد ساعت بازی دربی ۹۶ :
هشتاد و پنجمین دربی پایتخت در هفته دهم لیگ برتر بین تیم‌ های پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه آزادی سوت خواهد خورد.
بازی دربی ۹۶ پنجشنبه ۴ آبان برگزار می‌شود و از شبکه سوم سیما به صورت زنده پخش خواهد شد
لازم به ذکر است که این اولین بازی دربی تهران است که با حضور دو مربی خارجی سرشناس می تواند توجه همگان را به ورزشگاه بزرگ آزادی جلب کند.
دیدار پرسپولیس و نفت تهران از ‏مرحله یک شانزدهم جام حذفی و بازی استقلال با حریفی که در ‏قرعه کشی مشخص خواهد شد در مرحله یک هشتم در روزهای ‏‏۲۹ و ۳۰ مهر ماه انجام شد
برد پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان و صعود به دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا سبب شد تا بازی های این تیم در لیگ برتر و جام حذفی با تغییر زمان مواجه شود.دربی پایتخت
: نی نای

3 دیدگاه برای “ساعت بازی دربی ۹۶ استقلال و پرسپولیس در آزادی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *