شرایط و نحوه ثبت نام وام مسکن فرهنگیان در بانک ملی

وام مسکن فرهنگیان ۹۶سایت ثبت نام وام مسکن فرهنگیان – ثبت نام وام مسکن فرهنگیان ۹۶ – شرایط وام ۵۰ میلیونی مسکن فرهنگیان – وام پنجاه میلیونی فرهنگیان – شرایط وام مسکن فرهنگیان – شرایط وام فرهنگیان – ثبت نام وام فرهنگیان

شرایط و نحوه ثبت نام وام مسکن فرهنگیان در بانک ملی

گودرز کریمی فر توجه به معیشت، مسکن درمان، بیمه و رفاه جامعه فرهنگی را مهم دانست و تصریح کرد:
از آن جا که بیشترین توقع فرهنگیان کشور متوجه روسای اداره های تعاون است بنابراین انتظار می‌رود با برنامه محوری و پژوهش محوری اهداف کمی و کیفی از پیش طراحی شده را نظامند و گام های مثبتی در راستای رضایت مندی فرهنگیان کشور برداشته شود.

میزان و بازپرداخت و بهره وام مسکن فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از انعقاد قرارداد تفاهم نامه همکاری فی مابین این وزارت با بانک ملی خبر داد و در مورد وام مسکن فرهنگیان گفت:
این قرارداد در قالب وام و تسهیلات مراجعه ازسقف۵۰ میلیون تا یکصد و پنجاه میلیون ریال دراختیار فرهنگیان قرار خواهد گرفت.
اعطای وام احداث یا خرید مسکن، تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال با سود ۱۲ درصد و بازپرداخت ۱۰ ساله از دیگر سیاست های این وزارتخانه برای کلان شهرها و مراکز استانی بالای۲۰۰ هزار نفر جمعیت است.
در صورت دریافت وام احداث مسکن، بازپرداخت اقساط از ۱۰ سال به ۱۲ سال افزایش می‌یابد.
با توجه به تلاش معاونت در راستای ارایه برنامه ها و سیاست های پشتیبانی خود در قالب کتابچه ای جامع انتظار می‌رود روسای ادارات تعاون نیز سیاست ها، راهکارها و برنامه های کارساز خود را در قالب برش استانی هدفمند و نظام یافته برای تسریع در کار در اختیار این معاونت قرار دهند.

شرایط و نحوه ثبت نام وام مسکن فرهنگیان در بانک ملی

جزئیات ثبت نام وام مسکن جانبازان در سال 96
کریمی فر، معیشت مسکن و درمان با رویکرد ایستایی، کارایی و زیبایی را شعار مهم اداره ی کل تعاون و پشتیبانی دانست و از ایستایی به عنوان یافتن و هرگز تسلیم نشدن برای دستیابی به موفقیت یاد کرد.
وی همچنین ازکارایی به عنوان خوب کارکردن به جای زیاد کار کردن یاد کرد و گفت:
زیبایی در نظم، گفتار، برنامه ریزی، تکریم ارباب رجوع و هدایت و حمایت از فرهنگیان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
این مقام مسئول همچنین اعتلای منزلت اجتماعی فرهنگیان، افزایش رغبت در فرهنگیان با رویکرد انگیزه زایی به جای انگیزه زدایی، ارتقای سطح سلامت جسمی و طیب خاطر فرهنگیان را از اهداف مهم اداره کل تعاون و پشتیبانی اعلام کرد.
کریمی فر بر رعایت ۵ مقوله اساسی مدیریتی، برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، کنترل و نظارت در امور تاکید کرد و در مورد وام مسکن فرهنگیان افزود:
با توجه به متقاضی بودن برخی از فرهنگیان سراسر کشور برای بهره مندی از مسکن چهارگروه در اولویت قرار می گیرند.

اولویت های ثبت نام وام مسکن فرهنگیان

وی پرداخت وام مسکن فرهنگیان به زنان سرپرست خانوار فاقد مسکن، ۲۰ تا ۳۰ سال سابقه خدمت،۱۰تا ۲۰ سال سابقه خدمت و فرهنگیان فاقد مسکن بدو استخدام تا ۱۰ سال سابقه خدمت را به ترتیب دارای اولویت دانست.
مدیرکل تعاون و پشتیبانی در پایان با اشاره به فعالیت ۲۶۱ مرکز رفاهی و ۱۲۰ درمانگاه فرهنگیان سراسر کشور بر خوب هزینه کردن منابع استانی تأکید و اظهار داشت:
انتظار می رود از این منابع و مراکز رفاهی در راستای تأمین رفاه و معیشت جامعه فرهنگی به نحو شایسته بهره برد
منبع : رکنا
متقاضیان جهت دریافت و ثبت نام وام مسکن فرهنگیان به بانک ملی مراجعه نمایند.
: نی نای

7 دیدگاه برای “شرایط و نحوه ثبت نام وام مسکن فرهنگیان در بانک ملی”

  1. سلام ، من فرهنگی هستم ، رسمی ده سال سابقه کار و فاقد مسکن درحال حاضر پروانه ساخت هم آماده دارم اما پولی برای شروع ندارم . اداره ثبت نام کردم ولی وقتی به بانک ملی رفتم فقط یه پوزخندی بهم زدند . آخه مگه ما نیازمندان چه گناهی کردیم که اینجوری مارو مسخره میکنید ؛ کو پس تفاهمی که گفتین … کدوم وام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *