عشق واقعی چیزی است که از عشق ساخته می شود

در زیر به عشق از منظر دین مسیح پرداخته شده است.

عشق واقعی چیزی است که از عشق ساخته می شود

اگر در این دنیا یک کلمه وجود داشته باشد که در روابط خود از دست داده شود، این عشق است. جهان عشق را برای همه چیز از مردم، به پول، شغل، چیزها، جنس، احساسات، و غیره جایگزین کرده است.
بیشتر روابط میان خدایان در حال حاضر، بازتابی از آنچه در جهان است، به جای یک کپی از آنچه در کلام است. عشق خود تغییر نکرده است.
“خداوند به همین دلیل جهان را دوست دارد که او تنها و تنها پسر خود را …” سنت جان ۳ : ۱۶ NIV

عشق از طریق اعمال محبت تایید می شود.

این درخشش، هدف، وسایل و یا وظیفه اش را از دست نداده است. این کار را انجام داده و همیشه انجام خواهد داد.
برای دریافت تظاهرات کامل آن، ما باید از درک و تعریف خود از خودخواهی، بی توجهی و بی حساسیت خودداری کنیم و معنای اصلی واقعی آن را بپذیریم.

عشق واقعی چیزی است که از عشق ساخته می شود

عشق واقعی
عشق واقعی

در کتاب مقدس عشق را به عنوان خدا تعریف می کند.

“هرکس دوست ندارد خدا را نمی شناسد، زیرا خدا عشق است”. ۱ یوحنا ۴: ۸ NIV
تعریف عشق ساده و ساده است، اما مردم  آن را پیچیده ساخته اند.
در این نسل، بیشتر تلاش ها برای پیدا کردن عشق با رویایی است که با دوچرخه سواری زیبا، بدن زیبا، موهای زیبا و شخص استثنایی که عاشق پول است، که این نگرش نسبت به استقرار  عشق در خطوط حل و فصل برای نسخه تقلیدی از عشق است.
درک کنید که داشتن کسی که خوش تیپ و زیبا با پول است، مشکل نیست. مشکل اصلی آن است که آیا آنها را دوست داری؟ یا آیا آنها قابل افتخارند؟
این یک خطای خاص جنسیتی نیست، زیرا برای مرد و زن اعمال می شود.
مردم به سادگی معنی عشق و ویژگی های خود را به تناسب آنها و دستور کار شخصی خود بازسازی کرده اند و تعجب می کنند که چرا روابط اغلب باعث مرگ می شوند.
درک می کنید که وقتی در ساختن چیزی، به ویژه روابط می پردازید، آغاز اولیه ساخت و ساز، پایه، بر مونتاژ کل ساختمان تأثیر می گذارد. اگر پایه ارتباط شما بر روی چیزهایی غیر از چیزهایی طراحی شده است که بتوانند آن را دوام بیاورند و در برابر تپش گرما، باران و باد ایستادگی کنند، زودتر یا بعدا از بین می رود.
در برخی موارد، مهم نیست که چقدر خوب به نظر می رسد یا به نظر دیگران خوب به نظر می رسد.
“بجز خداوند چه کسی خانه را بسازد، آنها بیهوده کار می کنند که آن را ساختند …” مزمور ۱۲۷: ۱ KJV

چه طعمه شما با استفاده از برای جذب عشق؟

در یک سفر برای عشق، ما تمایل به نمایش چیزی است که ما می خواهیم دیگران را دوست داشته باشیم یا ما را دوست داشته باشند.
به عنوان مثال، زنان و مردان به طور یکسان، به طور آگاهانه یا ناخودآگاه، تمایل به برجسته کردن چیزهای ملموس مانند اتومبیل، خانه، پول، و غیره. وضعیت مالی، جسمی فیزیکی، شغل و وزارتخانه شامل می شود.
لطفا این اشتباه را نگویید که نشان دهد همه این چیزها در روابط هیچ تاثیری ندارد، چرا که تا حدودی آنها را انجام می دهند.
با این حال، در جستجو برای عشق، چیزی که شما واقعا نیاز به تمرکز بیشتر دارید، کیفیت واقعی واقعی شماست – بدون آرایش، قسمت های بدن، وضعیت مالی، یا چیز دیگری از این قبیل. نمایش کلیه این ویژگی های بیرونی توجه شما را به سمت واقعی هدایت می کند. بنابراین، منجر به دوست داشتن دیگران می شود. آنها را متقاعد کنید تا بیشتر بر روی بخش های بدن، شغلی و وضعیت پول بیشتری تمرکز کنند.

عشق واقعی چیزی است که از عشق ساخته می شود

عشق واقعی در انسان ها
عشق واقعی در انسان ها

عشق واقعی

در پایان روز، وقتی عشق واقعی می آید، به دنبال شما می شود. این حلقه ها در تمام روابط درست است، چه در جستجوی یک همسر، دوست، شغل، کسب و کار، و یا حتی روابط در وزارت.
شما به بسیاری از افرادی که دوست دارند تصورات ازدواج یا عروسی را بیشتر از شخصی که ازدواج می کنند متعجب خواهید شد.
بسیاری از روابط با منابع مالی همراه هستند؛ همانطور که بسیاری از آنها نیز تا زمانی که بدن خود را حفظ می کنند، دست نخورده باقی می مانند.
شما باید به یاد داشته باشید که چسب استفاده می شود تا رابطه خود را با هم برقرار کنید تا زمانی که از چسب مناسب استفاده می کنید، فشرده می شود. اگر چسب استفاده می کنید، توانایی خود را از دست می دهد،
هر چیزی که با آن کنار می آید، در معرض خطر سقوط است. با این گفتار، برای اطمینان از عشق واقعی واقعی در روابط خود، از چسب، عشق، خدا که قادر به ساخت آن می شود و این عشق است که توسط خدا تعریف شده و ساخته شده است.

بازتاب رابطه شما با خدا   

رابطه شما با خدا، انعکاسی مستقیم از رابطه شما با دیگران است
به همین دلیل، کتاب مقدس به ما نیازمند است که اول خدا را دوست داشته باشیم، سپس دیگران را همانطور که خودمان هستیم دوست داشته باشیم.
درست است که ما آماده نیستیم تا دیگران را دوست داشته باشیم تا یاد بگیریم که چگونه خدا را دوست داشته باشیم.
برای عشق ورزیدن به خدا، ما چگونه می توانیم خودمان و دیگران را دوست داشته باشیم. اگر عشق شما به دیگران خارج از هماهنگی قرار گیرد یا نه در منظر مناسب، رابطه شما با خدا همان است که مورد سوال قرار می گیرد.
ما باید مراقب باشیم و قصد داشته باشیم که با افرادی که با خدا ارتباطی ندارند زندگی کنیم. از سوی دیگر، به همان اندازه خطرناک است که روابط را با کسانی که خدا را دوست دارند، دنبال کنید، در حالی که خودشان در آن منطقه فاقد آن هستند. این باعث آشفتگی عمده برای هر دو درگیر خواهد شد.
ما تصدیق می کنیم که به دیگران اجازه بدهیم ما را با توجه به استانداردهای جهان دوست داشته باشیم و نه کلمه زمانی که ما در روابط استراتژیک نیستیم

عشق را تقلید نکنید

تصمیم به پذیرفتن تقلید و یا تقلید را نداشته باشید تا نوع عظیمی از عشق که فقط از خدا می آید در وجودتان شکل بگیرد. اگر به این معنی است که باید با خداوند صبر کنید، پس صبر کنید.
عشق صبور و مهربان است؛ عشق حسود نیست و نمی ترسد؛ این متخلف نیست یا بی ادب نیست؛ تحریک پذیر نیست یا تحقیرآمیز نیست؛ از خشونت لذت نمی برد، اما با حقیقت شادمان میشود … عشق همه چیز را میپوشد، همه چیز را باور دارد، همه چیز امیدوار است، همه چیز را حفظ میکند … عشق هرگز پایان نمییابد … » –  از کتاب مقدس
تهیه و ترجمه : ر-ه -ب
نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *