ماجرای حمله به آخوند در شرق تهران + عکس و جزئیات قتل روحانی

ماجرای حمله به آخوند در شرق تهران + عکس و جزئیات قتل روحانی – حمله به روحانی در تهران – مرگ روحانی در شرق تهران

ماجرای حمله به آخوند در شرق تهران + عکس و جزئیات قتل روحانی

بر اثر آخرین اطلاعات در حمله به آخوند – روحانی در شرق تهران :
شب گذشته یکم آبان ۹۶ یکی از ساکنین منطقه شرق تهران محدوده میدان شکوفه هنگام خروج یک آخوند طلبه‌ از مسجد با قمه به وی حمله‌ کرده است و با ضربات متعدد قمه، این آخوند طلبه را راهی بیمارستان کرد.
فرد ضارب ابتدا با مشت ضربه‌ ای به سر این آخوند طلبه می‌ زند و هنگامی که وی بر زمین می‌افتند، با یک قمه تعداد ۵ ضربه به پهلو ها و کمر این آخوند طلبه وارد می‌کند

ماجرای حمله به روحانی آخوند در شرق تهران + عکس

حمله به یک آخوند در شرق تهران + عکس
حمله به یک آخوند در شرق تهران + عکس

بنابر اظهارات شاهدان عینی، این روحانی – آخوند طلبه که همراه همسر خود از مسجد در حال بازگشت به منزل بوده، به‌صورت ناگهانی مورد حمله و ضربات قمه این فرد مهاجم قرا گرفته است.
در حال حاضر آخوند طلبه به نام م.س که از طلاب پایه هشتم حوزه علمیه چیذر تهران است در بخش مراقبت‌ های ویژه بیمارستان امام حسین(ع) بستری است.
فرد مهاجم پس از حمله به آخوند – روحانی در شرق تهران شب گذشته خود به این طلبه تهرانی، توسط پلیس دستگیر می‌ شود که در هنگام دستگیری نیز اقدام به ضرب و شتم عوامل اورژانس حاضر در صحنه جرم و نیروهای انتظامی می‌کند.
این فرد در بازجویی اولیه صورت گرفته در مورد حمله به آخوند – روحانی در شرق تهران، مدعی شده «شیطان» برای ضرب و شتم این طلبه به او الهام کرده تا به یک آخوند حمله کند!
 

ماجرای حمله به آخوند در شرق تهران + عکس و جزئیات قتل روحانی

منبع : تسنیم
: نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *