ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس – مامور قلابی اداره پست – جریان تجاوز پستچی در تهران – جزئیات تجاوز پستچی قلابی به ۴۰ زن – اعدام پستچی قلابی متجاوز در آبان ۹۶

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

اعدام در ملاء عام حکم نهایی پستچی قلابی و متجاوز به زنان شوهردار
پستچی قلابی فردی ثروتمند بوده است اما دچار عقده هایی بوده که با این کار خود را ارضا می نموده است
پستچی متجاوز در سال ۱۳۹۱ دستگیر شده است و آنطور که پیداست  بعد از رفتن پرونده وی به دادگاه عالی در سال ۱۳۹۶ اجرا خواهد شد

جزئیات بیشتر از ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران :

در ساعت ۱۷:۴۵ روز اول تیر ماه سال ۱۳۹۱
خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام کرد :
مرد جوانی در حالی که مرا مورد تهدید به آزار قرار داده بود، با تهدید چاقو اقدام به سرقت گردنبندم در داخل آسانسور مجتمع مسکونی محل سکونتم واقع در میدان شهید محلاتی کرد.
با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور قاضی ملاتبار، بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۱ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

جزئیات ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران . روش او

زن جوان پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی، در اظهاراتش درباره پستچی قلابی متجاوز به کارآگاهان گفت:
در این روز زنگ آیفون زده شد و جوانی حدوداً ۲۵ ساله با معرفی خود به عنوان پستچی مدعی شد که قصد تحویل دادن یک بسته پستی را دارد.
به قصد تحویل گرفتن بسته پستی، داخل آسانسور شده اما زمانیکه به طبقه همکف رسیده و قصد داشتم تا از آسانسور خارج شوم، ناگهان این شخص را در داخل پارکینگ مشاهده کردم!
در حالیکه پیش از آن به هیچ عنوان درب ورودی مجتمع را برای این شخص باز نکرده بودم.
هنوز از داخل آسانسور پیاده نشده بودم که مرد جوان مرا در مقابل درب آسانسور نگه داشت
و در حالیکه اجازه بسته شدن درب آسانسور را نمی داد، با چاقو تهدید کرد که اگر مانع از سرقت شوم مرا مورد آزار قرار خواهد داد
و نهایتا پس از سرقت گردنبند و مجروح ساختن گردنم به سرعت از مجتمع خارج و با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی رنگ از محل متواری شد.

شناسایی شکایت کنندگان پستچی قلابی و متجاوز

با توجه به شیوه و شگرد سرقت که طی آن سارق تحت عنوان پستچی اقدام به سرقت و تهدید به آزار و اذیت زن جوان کرده بود
کارآگاهان اداره شانزدهم با بررسی شکایت‌ های مشابه موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکایت ها شدند که متهم به بهانه تحویل دادن بسته پستی و با مراجعه به مجتمع های مسکونی دارای آسانسور، به شیوه مشابه اقدام به سرقت طلا و جواهرات و تلاش برای ازار و اذیت آنها کرده بود.
یکی از این زنان درباره پستچی قلابی و متجاوز به کارآگاهان گفت:
در ساعت ۱۵ روز سیزدهم شهریور ۹۱ شخصی زنگ آیفون واحد ما را به صدا در آورد و گفته که از اداره پست آمده و پستچی هست؛ شما مالک هستید یا مستأجر؟
که پاسخ دادم: مالک هستم
این شخص در ادامه مدعی شد که سند تفکیک شده واحد آپارتمان را آورده و به بهانه تحویل دادن سند از من خواست تا به درب مجتمع مراجعه نمایم.
با آسانسور پایین آمده و زمانیکه به پارکینگ رسیدم، جوانی موتورسوار که موتورسیکلت مشکی خود را در مقابل درب ورودی مجتمع گذاشته بود، در مقابل درب آسانسور مشاهده کردم
این شخص اظهار داشت که سند را به همسایه طبقه بالایی تحویل داده! و باید سند را از همسایه گرفته و رسیدش را به وی تحویل دهم.
وی ادامه داد: به داخل آسانسور برگشتم که قبل از بسته شدن درب آسانسور، با چاقو به سمت آسانسور آمد و مانع از بسته شدن درب شد و ضمن فحاشی، چاقو را به سمت گلو و صورتم نشانه رفت.
این شخص به سرعت از پارکینگ خارج و درحالیکه صدای موتورش را که سریع می رفت می شنیدم، از محل فرار کرد.

چهره نگاری پستچی قلابی متجاوز

در ادامه رسیدگی به این پرونده و با شناسایی تعدادی از شکات، کارآگاهان به چهره نگاری تصویر پستچی قلابی پرداختند
شکات در اظهاراتشان، با ارائه مشخصات مشابه و یکسان عنوان کردند که سارق جوانی حدودا ۲۵ ساله، قد بلند (حدودا ۱۸۰ سانتی متر)، چشم و ابرو مشکی و با لباس های اسپرت بوده که با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ مشکی از محل متواری شده است.
همزمان با انتشار تصاویر چهره نگاری شده در روزنامه های کثیرالانتشار و خبرگزاری‌ ها، تعدادی از شکات جدید با مراجعه به اداره شانزدهم به کارآگاهان عنوان داشتند که این شخص تحت عنوان مأمور اداره برق قصد آزار و اذیت آنها را داشته است.
شکار تصویر پستچی متجاوز همزمان با انجام اقدامات پلیسی در سطح شهر تهران جهت شناسایی و دستگیری متهم، خانم جوانی طی تماس تلفنی با تلفن ۱۱۰ عنوان داشت که متهم را در یکی از مراکز تفریحی شهر تهران مورد شناسایی قرار داده اما این شخص به محض مشاهده وی با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شده است.

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس
ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

کارآگاهان با انجام تحقیقات از این خانم جوان اطلاع پیدا کردند که متهم چندی پیش قصد داشته تا این خانم را مورد آزار و اذیت قرار دهد که موفق به این کار نشده و به همین علت هیچگونه طرح و شکایتی از سوی این خانم به پلیس اعلام نشده تا نهایتا پس از گذشت مدت زمانی و به صورت کاملا اتفاقی، متهم را در یکی از مراکز تفریحی مورد شناسایی قرار داده است.
این خانم در اظهارات خود به کارآگاهان عنوان داشت که متهم در روز بیست و هفتم تیر ماه قصد داشته تا به بهانه تحویل بسته پستی وی را نیز مورد تجاوز جنسی قرار دهد که موفق به این امر نشده و از محل متواری شده است.
با توجه به اطلاعات بدست آمده، کاراگاهان اداره شانزدهم با مراجعه به محل سکونت این خانم جوان و شناسایی یکی از مراکز تجاری دارای دوربین های مداربسته، به بررسی تصاویر ضبط شده پرداخته و موفق به شناسایی موتورسیکلت متهم در لحظه فرار وی از محل شدند
با شناسایی موتورسیکلت، هویت آخرین مالک آن به نام ایمان.الف (متولد ۱۳۶۲) شناسایی و شکات پرونده نیز پس از حضور در اداره شانزدهم تصویر وی را مورد شناسایی قرار دادند.
سرانجام با انجام اقدامات گسترده پلیسی مخفیگاه متهم پرونده در یکی از روستاهای شهرستان صومعه سرا مورد شناسایی قرار گرفت
و کاراگاهان اداره شانزدهم در ساعت ۲۲ روز نهم دیماه سال ۹۲ وی را طی یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

روایت تلخ زنی که مورد تجاوز پستچی قلابی قرار گرفت :

خانم «ب» یکی از کسانی است که در جریان این اتفاقات طعمه پستچی متجاوز شکارچی زنان شده است.
وی به تشریح روز حادثه و اتفاقات آن روز پرداخت هرچند این رسانه برای آنکه عواطف و احساست خوانندگان جریحه دار نشود از انتشار برخی از موارد مطرح شده خودداری کرده است.
اوایل شهریور ماه سال گذشته حدود ساعت ۵ بعد از ظهر بود که زنگ در به صدا درآمد.
ظاهراً درب اصلی را همسایه طبقه پایین که پیرزنی مریض‌ احوال است باز کرده بود و این فرد پس از ورود به داخل آپارتمان و اطلاع از نام مدیر ساختمان وارد طبقات شده بود و پس از اینکه مطمئن شده بود که طبقه بالا خالی است و طبقه پایین هم یک پیرزن زندگی می‌کند به سراغ واحد ما آمده بود.
وقتی جلوی در رفتم مرد قوی‌ هیکل و چهار شانه‌ ای را پشت در دیدم که خود را مأمور اداره برق معرفی کرد
و چنین ادعا کرد که برق واحد ما اتصالی پیدا کرده و دلیل آن هم این است که واحدهای دیگر از کولر گازی استفاده کردند و همین موجب فشار آمدن به سیستم برق ساختمان شده است.
من از این فرد خواستم با مدیر ساختمان بیاید که وی با ذکر نام مدیر ساختمان گفت ایشان الان با یکی از همکارانم در طبقه پایین مشغول چک کردن سیستم برق سایر واحدها هستند لطفا شما کنتور برق را قطع کنید و مجددا آن را وصل کنید.
من این کار را انجام دادم و این فرد دوباره از من خواست که دو شاخه یخچال را از برق درآورم و مجددا آن را وصل کنم.

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران
ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران

من کمی شک کردم اما از آنجا که این فرد اسم مدیر ساختمان را آورده بود شکی که داشتم برطرف شد.
دوباره به سمت در رفتم و از این فرد خواستم یا با مدیر ساختمان مراجعه کند و یا منتظر بماند تا ۲۰ دقیقه بعد که همسرم به منزل می‌ آید برای رفع اتصالی برق اقدام کند.
این فرد به محض اینکه فهمید من در خانه تنها هستم در را هل داد و با یک چاقوی موکت‌ بری که کنار گردن من گذاشته بود دست من را گرفت و گفت که من یک قاتلم و ۵ نفر را کشته‌ ام و الان آمده‌ ام تا یک شنود که در کمد دیواری شما مخفی شده بردارم و بروم.
این فرد همانطور که دست من را گرفته بود و چاقو را زیر گردنم گذاشته بود من را به سمت اتاق خواب کشاند و آنجا بود که من به نیت پلید وی پی بردم و هر چه به او التماس کردم و او را قسم دادم گفت که من کسی را نمی‌شناسم و اگر حرفی بزنی تو را مانند دیگران می‌ کشم.
این قربانی حادثه تجاوز پستچی قلابی با تأکید بر اینکه تمام این اتفاقات در عرض ۱۰ تا ۱۵ دقیقه اتفاق افتاد، گفت:
این فرد پس از تجاوز به من همانطور که چاقو را جلوی گردنم گذاشته بود تا جلوی درب خروجی من را کشاند و گفت اگر جیغ بزنم همین‌ جا شاهرگم را می‌ زند.

نتیجه چهره نگاری اولیه پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

ماجرای پستچی قلابی متجاوز به چهل زن
نتیجه چهره نگاری اولیه پستچی قلابی متجاوز به چهل زن در تهران + عکس

من آنقدر شوکه شده بودم که زبانم بند آمده بود و تنها رفتنش را تماشا کردم و چند دقیقه بعد به خود آمدم و با گریه به سمت منزل همسایه‌ ها دویدم.
خانم «ب» با اشاره به اینکه پس از این اتفاق با پلیس تماس گرفته و موضوع را با آن‌ها در میان گذاشتیم، گفت:
گویا یک بار این فرد را در شهر ری گرفته بودند اما با وثیقه ۱۰ میلیون تومانی آزاد شده بود.
متأسفانه پس از دستگیری در تهران هم خیلی ما را این طرف و آن طرف کشاندند و چند روز قبل گفتند که این سری جلسه آخر دادگاه است و به زودی حکم نهایی صادر می‌شود.
گویا این فرد آدم پولداری است که قبلا در کارهای ساختمانی بوده و ۲ همسر هم داشته و تمام تلاش خود را می‌ کند تا به هر نحوی شده حکم خود را تغییر دهد.
خانم «ب» در پایان گفت: خواسته من، همسرم و تمامی قربانیان این حادثه اشد مجازات برای این فرد حیوان‌ صفت است.

محاکمه پستچی متجاوز در دادگاه انقلاب

سرانجام بر اساس تماس چند تن از شکات این پرونده مشخص شد در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران جلسات رسیدگی به این پرونده برگزار شده و پستچی قلابی متجاوز محاکمه شد.
البته پس از گذشت مدتی و با صدور حکم اعدام پستچی متجاوز ، یکی از شکات در تماسی اعلام کرد که ظاهراً حکم اعدام شکسته شده، اما با پیگیری مشخص شد که تنها نواقصی در تحقیقات وجود داشته و به همین جهت هم پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شده است.
تا اینکه امروز از سوی دادستانی تهران خبر رسید که حکم اعدام پستچی متجاوز قلابی صادر شده، این حکم قطعی و قابل اجرا است.
در کیفرخواست صادره برای متهم پستچی قلابی با افساد فی الارض از طریق ارتکاب اعمال منافی عفت و تعرض و تجاوز به ۴۰ نفر از دختران و زنان شوهردار تقاضای مجازات شده بود.
دادستان تهران اعلام کرد:
دادگاه طی ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ نامبرده را مفسد فی الارض تشخیص داد و به اعدام در ملاء عام محکوم کرد.
این حکم در دیوان عالی تایید و به شعبه اجرای احکام ارسال شده است.
منبع : خبرگزاری فارس
: نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *