متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

متن پیام و پیامک تبریک روز کارمند ۴ شهریور
عکس نوشته های زیبا تبریک روز کارمند + عکس پروفایل

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

شماره ۱

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص ) هفته دولت یادآور فداکاری‏ های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر را پاس میداریم .

همچنین روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی همکاران محترم پر تلاش وزارت ورزش و جوانان بالاخص همکاران مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری تبریک عرض نموده

و امیدوارم با همکاری و همدلی در انجام کلیه وظایف و جلب رضای باری‌ تعالی موفق‌ تر از گذشته حرکت نمائیم.

مرضیه گرد رئیس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

شماره ۲

باید مغزهای خود را از اینکه تنها مستخدم دولت باشیم و پشت میز بنشینیم خالی کنیم و برگردیم به اینکه ، انسانیت انسان در رابطه با کار به وجود می آید . انسان می تواند به وسیله کاری که انتخاب می کند خالق خود باشد. (شهید رجایی )

چهارم شهریور ماه، سومین روز از هفته دولت و یادآور خاطره شهیدان بزرگوار هفته دولت در سال ۱۳۶۰ به خصوص شهیدان رجایی و باهنر است

این روز به پاس یادآوری خدمات، ایثار و ارزش نهادن به تلاش‌ ها و زحمات گروه کثیری از جامعه اسلامی‌ مان روز کارمند نام‌گذاری شده است.

این روز فرصت مغتنمی است تا از خدمات و فعالیت‌ های تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش قدردانی شود.

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

شماره ۳

همکاران عزیز!

فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را غنیمت می‌شمارم تا به همه همکاران خوبم در خانواده بزرگ دانشگاه ارومیه عرض سلام و ابراز ارادت بکنم.

قدر دانی از کارمند مسئول و وظیفه شناسی را که با بهره گیری از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم، احترام و اکرام به ارباب رجوع به خصوص دانشجویان، برای پیشرفت دانشگاه، با هدف اعتلاء و ارتقای فعالیت های علمی و عملی اهتمام می ورزد یک فریضه میدانم و تلاش های بی دریغ و خالصانه همه کارمندان را که بازوان توانای دانشگاه در عرصه های مختلف به شمار می روند پاس می دارم.

به طور حتم بار سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی دانشگاه بر عهده کارمندان زحمتکش قرار دارد و هیچ تلاشی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب‌رجوع بدون همت این عزیزان موفق نخواهد بود.

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

شماره ۴

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان عزیز دانشگاه ارومیه، ضمن آرزوی سلامت و سعادت برای ایشان، بر تلاش مسئولان دانشگاه در قدردانی از زحمات کارمندان و حفظ حقوق ایشان تأکید می‌نمایم و رجای واثق دارم

تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیت های قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری،عدالت، صداقت، امانت داری، راز داری و خدمت به مردم را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

تبریک روز کارمند
تبریک روز کارمند

و در همه حال به احکام الهی، قانون اساسی، مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضای ایزد متعال و اجرای احکام و مقررات اسلامی به منظور نیل به روابط و مناسبات عادلانه ی انسانی در جامعه و مهرورزی به انسانها و اعتلای سطح علمی- فنی و فرهنگی به کار بندید و همواره نشاط را در محیط کار ترویج نمایید.

امیدوارم با کمک و همکاری همه کارکنان دانشگاه در بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضای باری‌تعالی موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم.

دکتر رحیم حب نقی

رییس دانشگاه

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

شماره ۵

در نظام اسلامی، فلسفه وجودی سازمان‌ ها و نهاد ها و نیز بکارگیری کارمندان و کارگزاران اجرایی، خدمت‌ رسانی به مردم است.

در این نظام، کارمندان از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و درستی بسیاری از کارها به دست آنان است

چنان که امیرمۆمنان(ع) فرماید «کارها به دست کارمندان راست و درست می‌شود».

روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مرم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

روز کارمند مبارک
روز کارمند مبارک

موفقیت سازمانها در گرو تلاش و توانمندی نیروهای ماهر، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند خواهد بود برای نیل به تعالی سازمان و ثمره ای شیرین به بار خواهد آورد که کام تمامی اعضای سازمان و جامعه ذینفع را شیرین خواهد نمود.

تلاش خالصانه و صادقانه همکاران تلاشگر اداره کل ثبت احوال استان قزوین ، آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است و ثمره تلاش و کوشش شما، باعث حفظ و حراست از هویت و تابعیت مردم ایران زمین

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی ، از زحمات و تلاشهای بیدریغ کارکنان محترم اداره کل ثبت احوال استان قزوین صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌نمایم.

متن رسمی تبریک روز کارمند ۴ شهریور

تهیه و گردآوری : نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *