۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد

۹ متن رسمی تبریک روز خبرنگار شماره ۱ :
ن و القلم و ما یسطرون
۱۷ مرداد، سالروز شهادت مجاهد اهل قلم مجید صارمی، به حق روز خبرنگار نامگذاری شده است.
خبرنگاران، این سفیران صادق و راویان صدیق همواره در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی، اهتمام می ورزند.
و تنها یک روز در سال فارغ از دغدغه های کاری، لبخندی حاکی از آرامش بر لبانشان جاری می گردد.
روز خبرنگار یادآور رشادت ها و حماسه آفرینی های این قشر فرهیخته جامعه است.

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۲ :

خدمت در عرصه های فرهنگی موجب برافروختن چراغ ایمان و اندیشه های ناب انسانی در جامعه می شود،
گوهر راستی و صداقت و حقیقت را عیان نموده و اندیشه انسان را به فضائل و مکارم اخلاقی و انسانی می آراید.
امروزه، تحولی عظیم در عرصه ی رسانه در ایران عزیز در حال وقوع است، که در زمینه فرهنگی نقطه ی عطف بسیار مهم و بی سابقه ای محسوب می شود.
رشد و توسعه ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد

متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در 17 مرداد
متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد

از اینرو، اینجانب وظیفه خود می دانم از تلاش های بی شائبه و ستودنی حضرتعالی، یکی از طلایه داران وادی آگاهی بخشی و نیک اندیشی، در انتشار اخبار صنعت ترجمه و به خصوص انجمن صنفی مترجمان شهر تهران تشکر و قدردانی نمایم
و روز پاسداشت قلم را به همه اهالی قلم و صاحبان اندیشه و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی، خاصه شما خبرنگار عزیز تبریک و تهنیت عرض کرده و موفقیت روزافزون شما در این عرصه زیبا را از خداوند منان مسألت دارم.

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۳ :

هفده مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی
هر سال یادآور مجاهدت های عزیزان حقیقت طلبی است که با هدف روایت واقعیت ها، پرچم اطلاع رسانی را بر دوش کشیده و در این امر مقدس از جان خویش نیز گذشته اند.
این روز را گرامی می دارم و برای همه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزومندم.
این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی ، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد

متن تبریک روز خبرنگار 17 مرداد
متن تبریک روز خبرنگار ۱۷ مرداد

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع ،کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى ،امنیتى و ……. جامعه و انتشار آنها بسیار هزینه بر، دشوار و در عین حال بسیار ضرورى و حیاتى است.
بنابراین اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور تبریک گفته و برای آن مجاهدان بی ادعای این عرصه، آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم .
 

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۴ :

قسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد.
«۱۷مرداد ماه» یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع‌ رسانی شهید «محمود صارمی» است.
یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.
نام گذاری هفدهم مرداد به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ ای است برای پاسداشت خدمات انسان‌های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند.
انسان های آزاداندیشی که از وجودشان، انتشار دانایی و گسترش آگاهی معنا می‌یابد.
آن‌ها که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر عینی زمان خویشند و با بیان نافذ، شیوا و گیرایشان، بی‌پروا وظیفه قلم را که نگاشتن حقیقت است پاس می‌دارند و رسالت خطیر خود را به جا می‌آورند.
فرارسیدن این روز را به همه پیشگامان دانایی در عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی تبریک عرض نموده، از خداوند متعال توفیق ایفای نقش خطیرتان را در خدمتگزاری هر چه بیشتر به مردم و اعتلای میهن اسلامی خواستارم.
 

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۵ :

هفده سال از روزی که محمود صارمی و یازده ایرانی دریند طالبان افغانستان به شهادت رسیده و نام خود را جاودانه ساختند.
خبرنگاری کار بسیار طاقت فرسائی بوده که به اعتقاد برخی جزو سخت ترین حرفه های دنیا می باشد.
۱۷ مرداد فقط یک سمبل بوده و نبایستی حمایت از این قشر جامعه به روز و هفته خاصی محدود شود.
 

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۶ :

هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری بالاتر به سوگند قلم و کاغذ برجا گذاشتند.
بی شک این روز پاسداشت کسانی است که بازوی مسئولین، چشم بینا ، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند، آنها که وجدان بیدار جامعه و تصویر گر عینی زمان خویشند با عزم راسخ تعهد، همت والای پیام آوران عرصه سترگ رسانه و طلایه داران راستین خبر، همواره مسائل و مشکلات مردم و واقعیت های جامعه را هنرمندانه با واژگان می آمیزند، ارزشمند و ستودنی است.
اینجانب فرا رسیدن این روز را به همه پیشگامان دانایی در عرصه رسانه و خبر تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ایفای نقش وزینتان را در خدمتگزاری هر چه بیشتر به مردم و در راستای اعتلای کشور عزیزمان خواستارم .

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۷ :

عشق، امید و آرمان های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان، حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی، پویا و بانشاط از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌ کنند.
۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید شهید محمود صارمی پیوند خورده نشانگر رسالت خطیر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.
۱۷ مرداد ماه روز ارزشمند خبرنگار، فرصتی است تا اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان و فقیدان عرصه قلم، رسانه و آگاهی بخشی، صمیمانه ترین تبریکات و تهیات خود را در این روز ارزشمند به تمامی عزیزان خبرنگار، صاحبان اندیشه و قلم، گزارشگران و تصویر برداران عرصه اطلاع رسانی و روشنگری
اعم از خبرگزاری ها، سایت های اطلاع رسانی استانی، صدا و سیما و نشریاتی که با رعایت امانت و در کمال صداقت برای ثبت رویدادها در عرصه تولید و انعکاس اخبار، برنامه ها بی وقفه تلاش شبانه روزی داشته و با اطلاع رسانی شایسته سطح آگاهی و مشارکت مردم جامعه را در اجرا و پیشبرد برنامه ها ارتقا می بخشند، تقدیم نموده
و از درگاه خداوند متعال برای ‏فعالان و پیشگامان عرصه ‎ارتباطات در استان کهگیلویه و بویراحمد و سراسر کشور استمرار توفیق خدمت به ‏ایران اسلامی را مسالت می نمایم.‏

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۸ :

دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت، نقش می زند.
از این روی روزنامه نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه‌ها، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.
روز خبرنگار ، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند
و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.
حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهد نمود.
در دنیای امروز ،خبرنگاران نقش بسیار مهم و تعیین‌ کننده ‌ای بعنوان رابط بین سازمانها ،مسئولین و مردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری، ایفا می‌کنند.
هفدهم مرداد ماه فرصت مغتنمی است که ضمن بازخوانی کارنامه سراسر شور و شعور خبرنگاران متعهد رسانه های رسالت آشنا برای آگاهی بخشی به ملت ایران اسلامی، این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران ، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان سنگر اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.
امیدواریم این عزیزان همچون گذشته در مسیر پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی ، مصالح مردم و باورهای ایمانی حرکت کنند.
 

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۹ :

امروز،
هفدهم امرداد روز خبرنگار نام گرفته است.
هم او ،که از تار و پود وجودش در سالم سازی وشفافیت اجتماعی،اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی جامعه بهره می گیرد،
و بستر لازم را برای دسترسی به نظم ،امنیت و عدالت فراهم می آورد.
آزاده ای که با آزاد منشی، مرارت های بسیار را به عشق آگاهی وآزادی ،در هر جامه و جایگاه فارغ از رنگ پوست،و جنس و جغرافیای زندگی ،وابستگی های قومی وقبیله ای، فرهنگ و اعتقادات و… به جان خریده
و در پیکار با تبعیض، نا برابری و بی عدالتی در این راه خطیر و پر خطر ،از انجام هیچ عملی، دریغ نورزیده، و با شایستگی پیشقراول و بستر ساز توسعه در عرصه های مختلف، نام گرفته، وبا این ویژگی ها شناخته میشود!
این روز را با آرزوی استقرار صلح ،آزادی ،امنیت وتوسعه پایدار،

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد شماره ۹ :

در جای ،جای گیتی،
به یاران و دوستداران متعهد خانواده بزرگ و اثر گذار رسانه، به ویژه خبر نگاران شجاع، شریف و وظیفه شناس ،و مدافعان راستین دفاع از حقوق حقه صاحبان حق، درشاخه های گوناگون؛ تهنیت گفته
و برای قبیله ی قلم و اهالی خبر ،ضمن توصیه ،به پر هیز از چشم پوشی بر روی واقعیت های تلخ و کمر شکن زندگی امروزی، و روشنگری و انتظار بجا و به موقع در پوشش دادن حقایق موجود، ترویج شادی و نشاط در جامعه، و پوشش مصونیت در انجام وظایف حرفه ای برای این مجموعه زحمتکش و خوش نامو از همه مهم تر رعایت اصل انصاف در خبررسانی.
استقلال در عمل، و آینده ای در خور و آبرو مند،در خدمت به شهر وندان، آرزو دارم.
به امید فردایی بهتر.

۹ متن رسمی پیام تبریک روز خبرنگار در ۱۷ مرداد

تهیه و گرداوری : ر – ه – ب
نی نای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *